- UniMachines
- ›
- Огъвачи
- ›
- Профил на машини за огъване
- ›
- Профил на машини за огъване SOCAD
- ›
- Профил на машини за огъване SOCAD CP 13-8
Профил на машини за огъване SOCAD CP 13-8
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Aube |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой на рула | 3 бр |
| Максимална дебелина на раздел бар (квадрат) | 55 mm |
| Височина Machine | 1250 mm |
| Дължина Machine | 1650 mm |
| Широчина машина | 1150 mm |
| Тегло на машината | 2.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































