- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини ASQUITH
- ›
- Радиални пробивни машини ASQUITH ARCHDALE 2 PT 12-54
Радиална пробивна машина ASQUITH ARCHDALE 2 PT 12-54
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| област | Sheffield |
| Година на производство | 1969 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 57 mm |
| Дължина на рамото | 1372 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 40 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2040 1/min |
| Височина Machine | 3000 mm |
| Дължина Machine | 2340 mm |
| Широчина машина | 1150 mm |
| Тегло на машината | 4.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Box маса (кубичен маса) | |
| Осветление | |













































