- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини BERGONZI
- ›
- Радиални пробивни машини BERGONZI FS 1000
Радиална пробивна машина BERGONZI FS 1000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Ravenna |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 35 mm |
| Максимален диаметър на пробиване в леки метали | 45 mm |
| Дължина на рамото | 1000 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 60 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1350 1/min |
| Ширина на основата | 650 mm |
| Височина Machine | 2000 mm |
| Дължина Machine | 1700 mm |
| Широчина машина | 800 mm |
| Тегло на машината | 2.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































