- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини DONAU
- ›
- Радиални пробивни машини DONAU Danuflex 135
Радиална пробивна машина DONAU Danuflex 135
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| адрес | Transito 21 |
| Град | Babberich |
| Пощенски код | 6909 DA |
| област | Gelderland |
| Страна | Холандия |
| Телефон | +31 316247123 |
| Категория | Пробивни машини DONAU › |
| Производител | DONAU › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 35 mm |
| Максимален диаметър на пробиване в леки метали | 42 mm |
| Максимална скорост на подаване на шпиндела | 3200 mm/s |
| Обща консумация на мощност | 4 kW |
| Височина Machine | 1300 mm |
| Дължина Machine | 2950 mm |
| Широчина машина | 1800 mm |
| Тегло на машината | 2.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |






















































