- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини GSP
- ›
- Радиални пробивни машини GSP 46 C 20
Радиална пробивна машина GSP 46 C 20
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Aube |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 50 mm |
| Дължина на рамото | 2015 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 28 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1240 1/min |
| Височина Machine | 3500 mm |
| Дължина Machine | 3300 mm |
| Широчина машина | 1450 mm |
| Тегло на машината | 7.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































