- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини KIKINDA
- ›
- Радиални пробивни машини KIKINDA RB-40 SPA
Радиална пробивна машина KIKINDA RB-40 SPA
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| Година на производство | 2021 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална скучно диаметър | 39.7 mm |
| Дължина на рамото | 1035 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 55 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2550 1/min |
| Мощност на шпиндела диск | 2.4 kW |
| Височина Machine | 2150 mm |
| Дължина Machine | 1800 mm |
| Широчина машина | 850 mm |
| Тегло на машината | 2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































