- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини KOVOSVIT MAS
- ›
- Радиални пробивни машини KOVOSVIT MAS VO 32
Радиална пробивна машина KOVOSVIT MAS VO 32
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| адрес | Tuřanka 104 |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 62700 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон | +420 778547838 |
| Категория | Пробивни машини KOVOSVIT MAS › |
| Производител | KOVOSVIT MAS › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 241880 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 32 mm |
| Максимална дължина на фуража ръка върху колоната | 520 mm |
| Максимален обхват (максимално разстояние от оста на шпиндела от колоната) | 1000 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 2.2 kW |
| Обща консумация на мощност | 3.5 kW |
| Височина Machine | 2620 mm |
| Дължина Machine | 1700 mm |
| Широчина машина | 1070 mm |
| Тегло на машината | 1.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































