- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини KOVOSVIT MAS
- ›
- Радиални пробивни машини KOVOSVIT MAS VR 6 a
Радиална пробивна машина KOVOSVIT MAS VR 6 A
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| адрес | Tuřanka 104 |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 62700 |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон | +420 778547838 |
| Категория | Пробивни машини KOVOSVIT MAS › |
| Производител | KOVOSVIT MAS › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| Година на производство | 1982 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 251808 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална скучно диаметър | 63 mm |
| Максимален обхват (максимално разстояние от оста на шпиндела от колоната) | 950 mm |
| Дължина на основата | 1080 mm |
| Ширина на основата | 290 mm |
| Височина Machine | 3900 mm |
| Дължина Machine | 3240 mm |
| Широчина машина | 1300 mm |
| Тегло на машината | 5.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |
















































