- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини POLAMCO
- ›
- Радиални пробивни машини POLAMCO WRA-40
Радиална пробивна машина POLAMCO WRA-40
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Pennsylvania |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | TK-20207 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 50.8 mm |
| Максимален диаметър на пробиване в леки метали | 41.3 mm |
| Минимално разстояние от носа на шпиндела до основата | 371.5 mm |
| Максималното разстояние от оста на база | 1579.6 mm |
| Брой на ротационни скорости на шпиндела | 15 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 20 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2500 1/min |
| Дължина на основата | 1498.6 mm |
| Ширина на основата | 901.7 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 3.7 kW |
| Височина Machine | 2844.8 mm |
| Дължина Machine | 2209.8 mm |
| Широчина машина | 914.4 mm |
| Тегло на машината | 3.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Liquid система за охлаждане | |









































