- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини TOS
- ›
- Радиални пробивни машини TOS VO80
Радиална пробивна машина TOS VO80
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 80 mm |
| Максимален диаметър на пробиване в леки метали | 80 mm |
| Максимална скучно диаметър | 80 mm |
| Дължина на рамото | 2565 mm |
| Дължина на основата | 4500 mm |
| Височина Machine | 4600 mm |
| Дължина Machine | 4500 mm |
| Широчина машина | 1456 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Механична трансмисия на шпиндела диск | |
| Автоматично движение на перото | |
| Допълнителна работна маса се върти оста на колоната за тялото | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Техническа документация | |














































