- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини WILTON
- ›
- Радиални пробивни машини WILTON 35 C
Радиална пробивна машина WILTON 35 C
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Pennsylvania |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална пътувания шпиндел | 241.3 mm |
| Максимална дължина на фуража ръка върху колоната | 635 mm |
| Брой на ротационни скорости на шпиндела | 12 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 42 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1750 1/min |
| Дължина на основата | 800.1 mm |
| Ширина на основата | 1397 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 2.2 kW |
| Височина Machine | 2209.8 mm |
| Дължина Machine | 1981.2 mm |
| Широчина машина | 863.6 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Box маса (кубичен маса) | |
| Liquid система за охлаждане | |














































