- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини WMW HECKERT
- ›
- Радиални пробивни машини WMW HECKERT BR40x1250/2
Радиална пробивна машина WMW HECKERT BR40x1250/2
| Нетна цена | 11444 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
PATYNA-METAL Wrocław
Krzysztof Patyna |
| адрес | Górecka 83 |
| Град | WROCŁAW |
| Пощенски код | 54-060 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 601793907 |
| Категория | Пробивни машини WMW HECKERT › |
| Производител | WMW HECKERT › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 40 mm |
| Максимален диаметър на пробиване в леки метали | 55 mm |
| Дължина на рамото | 1250 mm |
| Обща консумация на мощност | 4.3 kW |
| Височина Machine | 2800 mm |
| Дължина Machine | 2200 mm |
| Широчина машина | 1000 mm |
| Тегло на машината | 3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Автоматично движение на перото | |
| Електромеханичен пътуване на рамото на колоната | |
| Box маса (кубичен маса) | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Осветление | |
















































