- UniMachines
- ›
- Плазмени и рязане на газ машини
- ›
- Рязане пламък машини
- ›
- Рязане пламък машини ZBUS GLIWICE
- ›
- Рязане пламък машини ZBUS GLIWICE YUN-2000-1
Рязане пламък машина ZBUS GLIWICE YUN-2000-1
| Категория | Плазмени и рязане на газ машини ZBUS GLIWICE › |
| Производител | ZBUS GLIWICE › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 6000 mm |
| Ширина на работната маса | 2000 mm |
| Максимална дебелина на метала на нарязани листа (Normal Steel) | 200 mm |
| Обща консумация на мощност | 800 kW |
| Тегло на машината | 0.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |






















































