- UniMachines
- ›
- Машини за сгъване
- ›
- Сгъваеми машини за листов метал
- ›
- Сгъваеми машини за листов метал FASTI
- ›
- Сгъваеми машини за листов метал FASTI 2090-16-3
Сгъване машина за листов метал FASTI 2090-16-3
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на огъване | 1620 mm |
| Максимална дебелина на метала на огъване лист (нормална стомана) | 3 mm |
| Максимална пътуване дължина на горната греда | 350 mm |
| Височина Machine | 1500 mm |
| Дължина Machine | 2800 mm |
| Широчина машина | 800 mm |
| Тегло на машината | 1.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |
| Техническа документация | |












































