- UniMachines
- ›
- Машини за сгъване
- ›
- Сгъваеми машини за листов метал
- ›
- Сгъваеми машини за листов метал KAMI
- ›
- Сгъваеми машини за листов метал KAMI SBKM 1248 - 2,5 M
Сгъване машина за листов метал KAMI SBKM 1248 - 2,5 M
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 2018 |
| Гаранция | Гаранция Производител на |
| Техническо състояние | Неизползван |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на огъване | 1290 mm |
| Максимална дебелина на метала на огъване лист (нормална стомана) | 2.5 mm |
| Максимален ъгъл на огъване | 135 st |
| Височина Machine | 1240 mm |
| Дължина Machine | 1480 mm |
| Широчина машина | 920 mm |
| Тегло на машината | 0.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Ръчно управление | |
| Ръчна настройка на ъгъла на сгъване | |
| Ръчно регулиране на backgauge | |
| Manual компенсация на огъването стрелката | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |











































