- UniMachines
- ›
- Фрези машини
- ›
- Скоростни машини за формоване
- ›
- Скоростни машини за формоване Stanko
- ›
- Скоростни машини за формоване Stanko 5A122
Скоростна машина за оформяне Stanko 5A122
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Maximal модул | 6 mm |
| Максимален диаметър на зъбното колело (външно зъбно колело) | 250 mm |
| Диаметър на масата | 320 mm |
| Височина Machine | 2230 mm |
| Дължина Machine | 2035 mm |
| Широчина машина | 2630 mm |
| Тегло на машината | 5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Осветление | |
| Техническа документация | |









































