- UniMachines
- ›
- Фрези машини
- ›
- Скоростни машини за формоване
- ›
- Скоростни машини за формоване Stanko
- ›
- Скоростни машини за формоване Stanko 5M150
Скоростна машина за оформяне Stanko 5m150
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Гаранция за зареждане |
| Техническо състояние | Неизползван |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
Технически параметри | |
|---|---|
| Maximal модул | 12 mm |
| Minimal модул | 1 mm |
| Minimal диаметър на зъбното колело (външно зъбно колело) | 90 mm |
| Максимален диаметър на зъбното колело (външно зъбно колело) | 800 mm |
| Максимален диаметър на зъбното колело (вътрешно зъбно колело) | 800 mm |
| Максимална височина на зъбното колело | 180 mm |
| Диаметър на масата | 800 mm |
| Брой на скоростта на плъзгача | 3 бр |
| Максимално разстояние от повърхността на масата, за да направляващите решетките на плъзгача | 380 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Механично задвижване | |
| Централно смазване | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Техническа документация | |









































