- UniMachines
- ›
- Фрези машини
- ›
- Скоростни машини за формоване
- ›
- Скоростни машини за формоване WMW
- ›
- Скоростни машини за формоване WMW ZSTWZ
Скоростна машина за оформяне WMW ZSTWZ
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1954 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 6256 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Maximal модул | 1 mm |
| Minimal модул | 8 mm |
| Максимален диаметър на зъбното колело (външно зъбно колело) | 1000 mm |
| Диаметър на масата | 900 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |



















































