- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Зъбни шлифовъчни машини
- ›
- Зъбни шлифовъчни машини HURTH
- ›
- Зъбни шлифовъчни машини HURTH SRS-402
Скоростна шлайф HURTH SRS-402
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Испания |
| област | Barcelona |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Maximal модул | 16 mm |
| Minimal модул | 1 mm |
| Максимален диаметър на зъбното колело | 400 mm |
| Минимален брой на зъбите | 15 бр |
| Максимален брой на зъбите | 240 бр |
| Тегло на машината | 4.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































