- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Зъбни шлифовъчни машини
- ›
- Зъбни шлифовъчни машини REISHAUER
- ›
- Зъбни шлифовъчни машини REISHAUER RZP
Скоростна шлайф REISHAUER RZP
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Maximal модул | 3 mm |
| Minimal модул | 1 mm |
| Максимален диаметър на зъбното колело | 120 mm |
| Минимален брой на зъбите | 13 бр |
| Максимален брой на зъбите | 18 бр |
| Височина Machine | 3000 mm |
| Дължина Machine | 6000 mm |
| Широчина машина | 5000 mm |
| Тегло на машината | 6.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































