- UniMachines
- ›
- Мотокари
- ›
- Странично товарене на мотокари
- ›
- Странично товарене на мотокари COMBILIFT
- ›
- Странично товарене на мотокари COMBILIFT ESL 4055
Странично натоварване мотокар COMBILIFT ESL 4055
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2010 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален капацитет на повдигане | 4 t |
| Максимална височина на повдигане | 5500 mm |
| Форкс дължина | 1200 |
| Дължина на мотокара | 3330 mm |
| Ширина на мотокара | 2450 mm |
| Тегло на мотокара | 6.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Тип на доставка: електрически | |
| Тройни мачта | |











































