- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд ACCUTEX
- ›
- Тел машини електрически разряд ACCUTEX AU 500 IA
Тел електрически разряд машина ACCUTEX AU 500 IA
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален наклон на жицата (+ -) | 22 st |
| Максимална дължина на детайли (X) | 990 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 560 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 295 mm |
| Тегло на машината | 3.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |










































