- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд ACCUTEX
- ›
- Тел машини електрически разряд ACCUTEX AU-500IA
Тел електрически разряд машина ACCUTEX AU-500iA
| Нетна цена | 22843 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | Машини електрически разряд ACCUTEX › |
| Производител | ACCUTEX › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой на CNC контролирани оси | 5 бр |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 500 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 300 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 300 mm |
| Дължина Travel U-ос (+ -) | 100 mm |
| Дължина Travel V-ос (+ -) | 100 mm |
| Максимален наклон на жицата (+ -) | 22.5 st |
| Максимална дължина на детайли (X) | 990 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 560 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 295 mm |
| Минимална дебелина на телта | 0.15 mm |
| Максимална дебелина на телта | 0.33 mm |
| Максимално натоварване маса | 400 kg |
| Диелектрик Капацитет на резервоара | 850 l |
| Височина Machine | 2210 mm |
| Дължина Machine | 2950 mm |
| Широчина машина | 2560 mm |
| Тегло на машината | 3.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |











































