- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд AGIE
- ›
- Тел машини електрически разряд AGIE CHARMILLES CUT 20
Тел електрически разряд машина AGIE CHARMILLES CUT 20
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2008 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на масата | 700 mm |
| Ширина на масата | 480 mm |
| Максимален наклон на жицата (+ -) | 25 st |
| Максимална дължина на детайли (X) | 2500 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 2500 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 2200 mm |
| Максимално натоварване маса | 400 kg |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Централно смазване | |
| Техническа документация | |












































