- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд AGIE CHARMILLES
- ›
- Тел машини електрически разряд AGIE CHARMILLES PROGRESS FOCUS 3
Тел електрически разряд машина AGIE CHARMILLES PROGRESS FOCUS 3
| Категория | Машини електрически разряд AGIE CHARMILLES › |
| Производител | AGIE CHARMILLES › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2012 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой на CNC контролирани оси | 5 бр |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 500 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 350 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 426 mm |
| Дължина Travel U-ос (+ -) | 70 mm |
| Дължина Travel V-ос (+ -) | 70 mm |
| Максимален наклон на жицата (+ -) | 30 st |
| Максимална дължина на детайли (X) | 1050 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 650 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 420 mm |
| Минимална дебелина на телта | 0.15 mm |
| Максимална дебелина на телта | 0.33 mm |
| Максимално натоварване маса | 800 kg |
| Диелектрик Капацитет на резервоара | 1000 l |
| Височина Machine | 2260 mm |
| Дължина Machine | 1940 mm |
| Широчина машина | 2300 mm |
| Тегло на машината | 3.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| AGIE AGIEVISION | |
| Контрол на CNC | |



















































