- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд AGIE
- ›
- Тел машини електрически разряд AGIE DEM 425
Тел електрически разряд машина AGIE DEM 425
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Sankt Gallen |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 400 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 250 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 220 mm |
| Максимална дължина на детайли (X) | 860 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 600 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 120 mm |
| Максимално натоварване маса | 400 kg |
| Тегло на машината | 2.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































