- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд CHARMILLES
- ›
- Тел машини електрически разряд CHARMILLES Robofil 380
Тел електрически разряд машина CHARMILLES Robofil 380
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2006 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 400 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 300 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 250 mm |
| Обща консумация на мощност | 10 kW |
| Тегло на машината | 3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































