- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд CHMER
- ›
- Тел машини електрически разряд CHMER G32S
Тел електрически разряд машина CHMER G32S
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2013 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 8159 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 360 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 250 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 220 mm |
| Дължина Travel U-ос (+ -) | 60 mm |
| Дължина Travel V-ос (+ -) | 60 mm |
| Максимално натоварване маса | 300 kg |
| Обща консумация на мощност | 12 kW |
| Височина Machine | 2100 mm |
| Дължина Machine | 2300 mm |
| Широчина машина | 2300 mm |
| Тегло на машината | 2.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |
















































