- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд Fanuc
- ›
- Тел машини електрически разряд Fanuc W 0
Тел електрически разряд машина Fanuc W 0
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Perugia |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 350 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 200 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 150 mm |
| Максимална дължина на детайли (X) | 200 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 150 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 350 mm |
| Диелектрик Капацитет на резервоара | 150 l |
| Тегло на машината | 4900 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |
| Техническа документация | |













































