- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд MAKINO
- ›
- Тел машини електрически разряд MAKINO SP 43
Тел електрически разряд машина MAKINO SP 43
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на масата | 729 mm |
| Ширина на масата | 500.4 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 449.6 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 299.7 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 317.5 mm |
| Дължина Travel U-ос (+ -) | 99.8 mm |
| Дължина Travel V-ос (+ -) | 99.8 mm |
| Максимална дължина на детайли (X) | 729 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 706.1 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 299.7 mm |
| Максимално натоварване маса | 798.3 kg |
Оборудване | |
|---|---|
| MAKINO GRAPHIC MGW-S 5 | |
| Контрол на CNC | |
| Връзка RS | |













































