- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд ONA
- ›
- Тел машини електрически разряд ONA AX 10
Тел електрически разряд машина ONA AX 10
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Michigan |
| Година на производство | 2008 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 1498.6 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 990.6 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 584.2 mm |
| Дължина Travel U-ос (+ -) | 508 mm |
| Дължина Travel V-ос (+ -) | 508 mm |
| Максимална дължина на детайли (X) | 1950.7 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 599.4 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 1600.2 mm |
| Максимална дебелина на телта | 599.4 mm |
| Максимално натоварване маса | 9979 kg |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |

















































