- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд ONA
- ›
- Тел машини електрически разряд ONA KE 500
Тел електрически разряд машина ONA KE 500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 400 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 700 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 500 mm |
| Дължина Travel U-ос (+ -) | 460 mm |
| Дължина Travel V-ос (+ -) | 460 mm |
| Максимална дължина на детайли (X) | 15000 mm |
| Максимално тегло детайли (Z) | 1200 mm |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 400 mm |
| Максимално натоварване маса | 5000 kg |
| Височина Machine | 2900 mm |
| Дължина Machine | 3640 mm |
| Широчина машина | 3395 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| ONA CNC CONTROL | |
| Контрол на CNC | |
| Автоматично тел резби | |











































