- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд
- ›
- Тел машини електрически разряд SODICK
- ›
- Тел машини електрически разряд SODICK AQ327L PREMIUM
Тел електрически разряд машина SODICK AQ327L PREMIUM
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2006 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой на CNC контролирани оси | 5 бр |
| Дължина на масата | 606 mm |
| Ширина на масата | 396 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 370 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 270 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 250 mm |
| Дължина Travel U-ос (+ -) | 120 mm |
| Дължина Travel V-ос (+ -) | 120 mm |
| Максимален наклон на жицата (+ -) | 25 st |
| Максимална ширина на детайли (Y) | 240 mm |
| Максимално натоварване маса | 500 kg |
| Тегло на машината | 3.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |














































