- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове AMERICAN
- ›
- Универсални стругове AMERICAN MODEL 32
Универсален струг AMERICAN MODEL 32
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1952 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 2133.6 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 1168.4 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 762 mm |
| Мощност на шпиндела | 37.3 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 8.5 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 750 1/min |
Оборудване | |
|---|---|
| 4-челюстта Чък | |
| Steady почивка | |
| 4-лентов инструмент пост | |
| Цолови резби | |
| Охладителна система | |









































