- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове BOEHRINGER
- ›
- Универсални стругове BOEHRINGER V 800 II
Универсален струг BOEHRINGER V 800 II
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Украйна |
| област | Київська область |
| Година на производство | 1975 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 4000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 800 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 340 mm |
| Дължина на струга | 5000 mm |
| Ширина на струг | 2000 mm |
| Височина на струг | 1500 mm |
| Тегло на струг | 12 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































