- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове BROADBENT
- ›
- Универсални стругове BROADBENT 15 BSO OIL COUNTRY LATHE
Универсален струг BROADBENT 15 BSO OIL COUNTRY LATHE
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| област | Sheffield |
| Година на производство | 1995 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 3000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 865 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 500 mm |
| Отвор на шпиндела | 380 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Охладителна система | |
















































