- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове CAZENEUVE
- ›
- Универсални стругове CAZENEUVE HB-500
Универсален струг CAZENEUVE HB-500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Испания |
| област | Barcelona |
| Година на производство | 1970 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 750 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 500 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 220 mm |
| Отвор на шпиндела | 41 mm |
| Мощност на шпиндела | 10 kW |
| Тегло на струг | 2.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































