- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове DEAN SMITH GRACE
- ›
- Универсални стругове DEAN SMITH GRACE 1307X40
Универсален струг DEAN SMITH GRACE 1307X40
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| област | Leicestershire |
| Година на производство | 1976 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 1016 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 356 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 178 mm |
| Диаметър при свален мост | 533 mm |
| Отвор на шпиндела | 51 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 20 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1600 1/min |
| Дължина на струга | 2740 mm |
| Ширина на струг | 1370 mm |
| Височина на струг | 1630 mm |
| Тегло на струг | 2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| 3-челюстта Чък | |
















































