- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове ESSONICA
- ›
- Универсални стругове ESSONICA 180x800
Универсален струг ESSONICA 180x800
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Brescia |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 800 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 320 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 170 mm |
| Отвор на шпиндела | 40 mm |
| Мощност на шпиндела | 3 kW |
| Брой на скоростта на въртене на шпиндела | 16 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 60 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2000 1/min |
| Диаметър седло паче перо | 50 mm |
| Задно седло паче перо за пътуване | 100 mm |
| Тегло на струг | 1.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































