- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове FMT Tarnów
- ›
- Универсални стругове FMT Tarnów TUJ630Mx3000
Универсален струг FMT Tarnów TUJ630Mx3000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Małopolskie |
| Година на производство | 2008 |
| Гаранция | Гаранция за зареждане |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | TUJ630Mx3000 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 3000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 630 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 440 mm |
| Диаметър при свален мост | 870 mm |
| Отвор на шпиндела | 90 mm |
| Тегло на заготовката между центровете (макс) | 300 kg |
| Тегло на заготовката в патронника (макс) | 800 kg |
| Тегло на заготовката с неподвижен (макс) | 600 kg |
| Мощност на шпиндела | 11 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 20 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1600 1/min |
| Максимална надлъжната скорост на подаване (Z-ос) | 4.4 mm/s |
| Обща консумация на мощност | 11 kW |
| Диаметър седло паче перо | 80 mm |
| Задно седло паче перо за пътуване | 180 mm |
| Дължина на струга | 4770 mm |
| Ширина на струг | 1270 mm |
| Височина на струг | 1385 mm |
| Тегло на струг | 3695 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Закалени направляващи | |
| Removable празнина | |
| Rapid фуражи | |
| 3-челюстта Чък | |
| 4-челюстта Чък | |
| Steady почивка | |
| 4-лентов инструмент пост | |
| Метрични резби | |
| Модулни теми | |
| Цолови резби | |
| Vibroisolators | |
| Охладителна система | |




























































