- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове GRAZIANO
- ›
- Универсални стругове GRAZIANO SAG 14x1500
Универсален струг GRAZIANO SAG 14x1500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Brescia |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 1500 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 360 mm |
| Отвор на шпиндела | 51 mm |
| Обща консумация на мощност | 5.5 kW |
| Тегло на струг | 1.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































