- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове GRAZIANO
- ›
- Универсални стругове GRAZIANO SAG 210 N
Универсален струг GRAZIANO SAG 210 N
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Hessen |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 12779026 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 1000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 420 mm |
| Отвор на шпиндела | 57 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 38 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2000 1/min |
| Обща консумация на мощност | 5.5 kW |
| Дължина на струга | 2650 mm |
| Ширина на струг | 1030 mm |
| Височина на струг | 1450 mm |
| Тегло на струг | 2.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |











































