- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове GURUTZPE
- ›
- Универсални стругове GURUTZPE SUPER AT 4000 /500 CAÑA 250
Универсален струг GURUTZPE SUPER AT 4000 /500 CAÑA 250
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Испания |
| област | Barcelona |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 4000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 1000 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 500 mm |
| Отвор на шпиндела | 250 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Rapid фуражи | |
| 3-челюстта Чък | |
| 4-челюстта Чък | |












































