- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове JMTCL
- ›
- Универсални стругове JMTCL CW 62110 B
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 2008 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Инвентарен номер | draai374 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 8000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 1100 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 800 mm |
| Диаметър при свален мост | 1400 mm |
| Отвор на шпиндела | 105 mm |
| Мощност на шпиндела | 11 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 4.8 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 640 1/min |
Оборудване | |
|---|---|
| 3-челюстта Чък | |
| 4-челюстта Чък | |









































