- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове LAGUN
- ›
- Универсални стругове LAGUN TURNMASTER
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 762 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 339.7 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 209.6 mm |
| Отвор на шпиндела | 39.7 mm |
| Мощност на шпиндела | 3.7 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 80 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 3000 1/min |
| Дължина на струга | 1701.8 mm |
| Ширина на струг | 1041.4 mm |
| Височина на струг | 1600.2 mm |
| Тегло на струг | 1.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Quick пост инструмент промяна | |
| Охладителна система | |











































