- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове LEBLOND
- ›
- Универсални стругове LEBLOND 32 X 132
Универсален струг LEBLOND 32 X 132
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | New York |
| Година на производство | 1956 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 60481 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 3352.8 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 876.3 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 596.9 mm |
| Диаметър при свален мост | 1562.1 mm |
| Отвор на шпиндела | 57.2 mm |
| Мощност на шпиндела | 29.8 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 4.5 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 500 1/min |
| Диаметър седло паче перо | 108 mm |
| Задно седло паче перо за пътуване | 431.8 mm |
| Дължина на струга | 8382 mm |
| Ширина на струг | 2489.2 mm |
| Височина на струг | 1981.2 mm |
| Тегло на струг | 14.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Rapid фуражи | |
| 4-челюстта Чък | |
| Taper завъртане привързаност | |
| Охладителна система | |

















































