- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове LEBLOND REGAL
- ›
- Универсални стругове LEBLOND REGAL MODEL 24
Универсален струг LEBLOND REGAL MODEL 24
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Pennsylvania |
| Година на производство | 1970 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | HB-20267 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 3657.6 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 660.4 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 463.6 mm |
| Отвор на шпиндела | 127 mm |
| Брой на скоростта на въртене на шпиндела | 12 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 12 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 900 1/min |
| Дължина на струга | 5410.2 mm |
| Ширина на струг | 1371.6 mm |
| Височина на струг | 1727.2 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| 4-челюстта Чък | |
| Steady почивка | |
| Последовател почивка | |
| Taper завъртане привързаност | |
| Quick пост инструмент промяна | |









































