- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове MAUSER
- ›
- Универсални стругове MAUSER M2 S
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1965 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 1500 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 255 mm |
| Диаметър при свален мост | 600 mm |
| Отвор на шпиндела | 70 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































