- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове PONAR WROCŁAW
- ›
- Универсални стругове PONAR WROCŁAW TUR 630M
Универсален струг PONAR WROCŁAW TUR 630M
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Małopolskie |
| Година на производство | 2015 |
| Гаранция | Гаранция 12 месеца |
| Техническо състояние | След пълен ремонт |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 1500 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 630 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 370 mm |
| Отвор на шпиндела | 90 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































