- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове Poręba
- ›
- Универсални стругове Poręba TRA 70B
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1970 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 4000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 680 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 420 mm |
| Диаметър при свален мост | 960 mm |
| Отвор на шпиндела | 80 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 10 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1000 1/min |
| Максимална надлъжната скорост на подаване (Z-ос) | 66.7 mm/s |
| Обща консумация на мощност | 14 kW |
| Дължина на струга | 6275 mm |
| Ширина на струг | 1980 mm |
| Височина на струг | 1305 mm |
| Тегло на струг | 5.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| 3-челюстта Чък | |
| 4-челюстта Чък | |
| Steady почивка | |
| Техническа документация | |


















































